Property Sale
Sale
$270,000
DeedBook 13274, Page 748
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,847 | +5.2% |
| 2024 | $6,509 | +19.9% |
| 2023 | $5,428 | +0.4% |
| 2022 | $5,405 | +4.5% |
Year Built: 1962
907 Alden Drive
Residential
801 Bay Avenue
Residential
873 Bay Avenue
Residential
222 Carol Drive
Residential
231 Lester Road
Residential