Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,080 | +5.2% |
| 2024 | $5,780 | +12.9% |
| 2023 | $5,120 | +0.4% |
| 2022 | $5,098 | +4.5% |
Year Built: 1965
18 Brookside Court
Residential
695 Brookside Drive
Residential
249 Lester Road
Residential
227 Lester Road
Residential
814 Derry Drive
Residential