Property Sale
Sale
$285,000
From:
To:
Sq Ft1,559DeedBook 16637, Page 818Recorded1/20/2017
From:
To:
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,523 | +5.2% |
| 2024 | $5,250 | -5.3% |
| 2023 | $5,541 | +0.4% |
| 2022 | $5,517 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1971
717 Almeda Drive
Residential
231 Lester Road
Residential
848 Ocean View Drive
Residential
336 Killarney Drive
Residential
22 Field Street
Residential