Property Sale
Sale
$157,500
DeedBook 4579, Page 535
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,162 | +5.2% |
| 2024 | $7,758 | +4.8% |
| 2023 | $7,400 | +0.4% |
| 2022 | $7,367 | +4.5% |
Year Built: 1967
825 Knight Street
Residential
864 Breezy Oaks Drive
Residential
4 Page Court
Residential
3 Apache Drive
Residential
47 Melrose Drive
Residential