Property Sale
Sale
$1,800,000
Sq Ft4,620DeedBook 17902, Page 1732Recorded5/28/2020
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $29,446 | +5.2% |
| 2024 | $27,990 | -25.6% |
| 2023 | $37,620 | +0.4% |
| 2022 | $37,455 | +4.5% |
Year Built: 1970
651 Route 37 West
Commercial
1081 Route 37 West
Commercial
577 Lakehurst Road
Commercial
1406 Route 37 East
Commercial
203 Route 37 East
Commercial