Property Sale
SaleMulti
$101,000
DeedBook 4734, Page 313
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,066 | +5.2% |
| 2024 | $4,816 | +0.2% |
| 2023 | $4,807 | +0.4% |
| 2022 | $4,786 | +4.5% |
Year Built: 1930
1021 Old Freehold Road
Residential
717 Brookside Drive
Residential
41 Walnut Street
Residential
9 Ray Drive
Residential
26 Madison Avenue
Residential