Property Sale
Sale
$305,000
Sq Ft1,272DeedBook 19019, Page 1483Recorded5/6/2022
Year Built: 1938
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,224 | +5.2% |
| 2024 | $4,966 | +0.5% |
| 2023 | $4,940 | +0.4% |
| 2022 | $4,918 | +4.5% |
Year Built: 1938
82 Division Street
Residential
147 Division Street
Residential
917 Bay Ridge Avenue
Residential
139 Ernst Road
Residential
34 South Gateway
Residential