Property Sale
Sale
$74,000
DeedBook 17346, Page 171
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,644 | +5.2% |
| 2024 | $2,513 | +40.1% |
| 2023 | $1,794 | +0.4% |
| 2022 | $1,786 | +0.0% |
Year Built: 1975
600 Clifton Ave Unit 1-5
Residential
600 Clifton Ave Unit 1-7
Residential
600 Clifton Ave Unit 4-4
Residential
600 Clifton Ave Unit 4-1
Residential
600 Clifton Ave Unit 3-3
Residential