Property Sale
Sale
$5,000,000
Sq Ft4,800DeedBook 20005, Page 189Recorded5/8/2025
Year Built: 1990
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $48,257 | +5.2% |
| 2024 | $45,872 | -16.9% |
| 2023 | $55,210 | +0.4% |
| 2022 | $54,968 | +4.5% |
Year Built: 1990
1258 Hooper Avenue
Commercial
1166 Fischer Blvd
Commercial
577 Lakehurst Road
Commercial
1401/09 Route 37 East Odd
Commercial
256 Route 37 East
Commercial