Property Sale
Sale
$112,000
DeedBook 4466, Page 985
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,635 | +5.2% |
| 2024 | $7,258 | +20.2% |
| 2023 | $6,037 | +0.4% |
| 2022 | $6,011 | +4.5% |
Year Built: 1952
20 Dickinson Avenue
Residential
525 Corwill Terrace
Residential
547 Hollywood Avenue
Residential
877 Ocean View Drive
Residential
912 Bay Avenue
Residential