Property Sale
Sale
$145,000
DeedBook 10381, Page 1748
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,195 | +5.2% |
| 2024 | $6,839 | +3.6% |
| 2023 | $6,603 | +0.4% |
| 2022 | $6,574 | +4.5% |
Year Built: 1920
42 Seward Avenue
Residential
32 Dayton Avenue
Residential
27 Dayton Avenue
Residential
221 Hyers Street
Residential
942 Park Crest Road
Residential