Property Sale
Sale
$220,000
DeedBook 15904, Page 1741
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,018 | +4.9% |
| 2024 | $1,924 | -9.1% |
| 2023 | $2,117 | +0.4% |
| 2022 | $2,108 | +0.0% |
Year Built: 1989
70 East Water Street #1a
Commercial
70 East Water Street #4a
Commercial
70 East Water Street #2b
Commercial
70 East Water Street #2a
Commercial
70 East Water Street #3a
Commercial