Property Sale
Sale
$445,000
DeedBook 1657, Page 6841
Year Built: 2016
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,247 | +5.2% |
| 2024 | $10,691 | +14.0% |
| 2023 | $9,374 | +0.4% |
| 2022 | $9,333 | +4.5% |
Year Built: 2016
4 Bacall Way
Residential
19 Bacall Way
Residential
12 Bacall Way
Residential
7 Bacall Way
Residential
11 Bacall Way
Residential