Property Sale
Sale
$129,999
DeedBook 4686, Page 103
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,388 | +5.2% |
| 2024 | $7,023 | +10.6% |
| 2023 | $6,350 | +0.4% |
| 2022 | $6,322 | +4.5% |
Year Built: 1958
664 Vaughn Avenue
Residential
803 Washington Street
Residential
101 Russo Place
Residential
107 Laurel Avenue
Residential
1105 Maimone Street
Residential