Property Sale
Sale
$270,000
From:
To:
Sq Ft1,660DeedBook 16183, Page 687Recorded9/9/2015
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,155 | +5.2% |
| 2024 | $6,801 | +16.9% |
| 2023 | $5,817 | +0.4% |
| 2022 | $5,791 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1957
512 Hollywood Avenue
Residential
12 Laurel Avenue
Residential
32 Brooks Road
Residential
110 Dewey Street
Residential
111 Flack Street
Residential