Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 4807, Page 24
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,876 | +5.2% |
| 2024 | $8,437 | -13.4% |
| 2023 | $9,747 | +0.4% |
| 2022 | $9,704 | +4.5% |
Year Built: 1986
367 Kildare Drive
Residential
701 Princess Court
Residential
904 Bay Avenue
Residential
770 West Briar Avenue
Residential
805 Gilmores Island Road
Residential