Property Sale
Sale
$442,000
From:
To:
Sq Ft2,816DeedBook 18103, Page 1341Recorded10/14/2020
From:
To:
Year Built: 1992
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,757 | +7.2% |
| 2024 | $7,239 | -7.4% |
| 2023 | $7,818 | +14.0% |
| 2022 | $6,859 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1992
954 Tunesbrook Drive
Residential
1045 Sheila Drive
Residential
750 Ryan Run
Residential
812 St Joseph Place
Residential
687 Michael Drive
Residential