Property Sale
Sale
$519,179
Sq Ft2,444DeedBook 19976, Page 688Recorded4/8/2025
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,821 | +5.2% |
| 2024 | $8,385 | +9.7% |
| 2023 | $7,645 | +0.4% |
| 2022 | $7,612 | +4.5% |
Year Built: 1971
1039 Goose Creek Road
Residential
700 Vaughn Avenue
Residential
356 Kildare Drive
Residential
848 Somerset Drive
Residential
532 River Drive
Residential