Property Sale
Sale
$250,000
DeedBook 14162, Page 297
Year Built: 1996
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,940 | +5.2% |
| 2024 | $6,597 | +1.4% |
| 2023 | $6,505 | +0.4% |
| 2022 | $6,477 | +4.5% |
Year Built: 1996
789 Nebraska Avenue
Residential
655 Demont Street
Residential
960 Yellowbank Road
Residential
1911 Ravenwood Drive
Residential
2305 Fifth Avenue
Residential