Skip to content

801 Naryshkin WayToms River, NJ 08753

Vacant Land
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1,200,000
Last Sale Date
Dec 11, 2020

Property Information

Block694.14
Lot6.01
Qualifier---
CountyOcean
MunicipalityToms River Twp
Tax Map Page8201

Building Details

Building Class10
DescriptionRETENTION BASIN
Dwellings0
ZoningR120
Sq Footage---
Acreage0.35

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2024$3,168-55.3%
2023$7,079+0.4%
2022$7,048+4.5%
2021$6,743+1.4%
Property History

Property Sale

SaleMulti
$1,200,000
Sq Ft2,922DeedBook 18356, Page 1483Recorded3/9/2021