Property Sale
Sale
$420,000
Sq Ft1,612DeedBook 19776, Page 1663Recorded8/29/2024
From:
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,561 | +5.2% |
| 2024 | $5,286 | +4.8% |
| 2023 | $5,043 | +0.4% |
| 2022 | $5,020 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1961
112 Maple Street
Residential
646 Wyoming Drive
Residential
1525 Windsor Avenue
Residential
648 Texas Drive
Residential
1456 Nevada Drive
Residential