Property Sale
Sale
$70,000
Sq Ft740DeedBook 17805, Page 205Recorded2/28/2020
Year Built: 1938
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,784 | +5.2% |
| 2024 | $3,597 | +14.2% |
| 2023 | $3,149 | +0.4% |
| 2022 | $3,135 | +4.5% |
Year Built: 1938
79 River Drive
Residential
91 Tennyson Avenue
Residential
69 River Drive
Residential
211 Elizabeth Avenue
Residential
521 Barnegat Avenue
Residential