Property Sale
Sale
$87,000
From:
To:
Sq Ft560DeedBook 16957, Page 1581Recorded12/5/2017
From:
To:
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,773 | +5.2% |
| 2024 | $3,587 | +18.5% |
| 2023 | $3,026 | +0.4% |
| 2022 | $3,013 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1945
65 River Drive
Residential
2113 Schoeberlein Avenue
Residential
2113 Eisenhower Road
Residential
511 Parkside Avenue
Residential
107 Buermann Avenue
Residential