Property Sale
Sale
$250,000
DeedBook 11883, Page 1570
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,689 | +5.2% |
| 2024 | $5,408 | +17.1% |
| 2023 | $4,619 | +0.4% |
| 2022 | $4,599 | +4.5% |
Year Built: 1978
1228 Condor Street
Residential
1284 Linda Drive
Residential
1236 Condor Street
Residential
221 Hamilton Drive
Residential
644 Beachwood Avenue
Residential