Property Sale
SaleMulti
$80,000
DeedBook 5516, Page 826
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,689 | +5.2% |
| 2024 | $4,457 | +10.4% |
| 2023 | $4,038 | +0.4% |
| 2022 | $4,020 | +4.5% |
Year Built: 1949
531 Lillie Road
Residential
39 Wilkins Road
Residential
513 George Road
Residential
3422 Jefferson Avenue
Residential
101 Lloyd Road
Residential