Property Built
Built
Year Built: 1951
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,619 | +5.4% |
| 2024 | $5,329 | +3.6% |
| 2023 | $5,143 | +0.5% |
| 2022 | $5,120 | +4.8% |
Year Built: 1951
10 Jamaica Avenue
Residential
664 Vaughn Avenue
Residential
4 George Road
Residential
1150 Bay Avenue
Residential
891 Bellwood Drive
Residential