Property Sale
Sale
$476,000
Sq Ft1,920DeedBook 18833, Page 1784Recorded12/22/2021
Year Built: 1982
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,268 | +5.2% |
| 2024 | $10,711 | +10.6% |
| 2023 | $9,682 | +0.4% |
| 2022 | $9,639 | +4.5% |
Year Built: 1982
1421 Delaware Avenue
Residential
1249 Cotswold Close
Residential
1306 Linda Drive
Residential
1276 Beauchamps Place
Residential
2016 Teakwood Road
Residential