Property Built
Built
Year Built: 1958
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,346 | +5.2% |
| 2024 | $6,033 | +1.2% |
| 2023 | $5,959 | +0.4% |
| 2022 | $5,933 | +4.5% |
Year Built: 1958
815 Linden Road
Residential
890 Salem Drive
Residential
3414 Thistle Avenue
Residential
893 Egret Drive
Residential
875 Salem Drive
Residential