Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,911 | +5.2% |
| 2024 | $11,322 | -21.0% |
| 2023 | $14,336 | +0.4% |
| 2022 | $14,273 | +4.5% |
Year Built: 1980
781 Fischer Blvd
Commercial
896 Fischer Blvd
Commercial
2606 Route 37 East
Commercial
1301 Route 37 East
Commercial
1200 Fischer Blvd
Commercial