Property Sale
Sale
$180,000
From:
To:
Sq Ft912DeedBook 16511, Page 952Recorded9/16/2016
From:
To:
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,576 | +5.2% |
| 2024 | $4,350 | +7.5% |
| 2023 | $4,046 | +0.4% |
| 2022 | $4,028 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1959
1271 Bay Avenue
Residential
820 Warren Street
Residential
2240 Delaware Avenue
Residential
2504 Hiering Road
Residential
2321 Fourth Avenue
Residential