Property Sale
Sale
$260,000
DeedBook 13591, Page 1296
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,376 | +5.2% |
| 2024 | $5,110 | +18.5% |
| 2023 | $4,314 | +0.4% |
| 2022 | $4,295 | +4.5% |
Year Built: 1969
2413 Stanley Drive
Residential
2524 Hiering Road
Residential
201 Princeton Court
Residential
805 Pine Shore Road
Residential
1235 Condor Street
Residential