Property Sale
SaleMulti
$123,000
DeedBook 4764, Page 827
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,836 | +5.2% |
| 2024 | $6,498 | +22.8% |
| 2023 | $5,293 | +0.4% |
| 2022 | $5,270 | +4.5% |
Year Built: 1962
594 Garfield Avenue
Residential
2129 Eisenhower Road
Residential
759 Coolidge Avenue
Residential
680 Coventry Drive
Residential
562 Holly Village Lane
Residential