Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,869 | +5.2% |
| 2024 | $4,629 | -18.2% |
| 2023 | $5,656 | +0.4% |
| 2022 | $5,631 | +4.5% |
Year Built: 1974
1952 Teakwood Road
Residential
1934 Birchbark Place
Residential
576 Alfred Lane
Residential
2100 Red Cedar Road
Residential
1932 Teakwood Road
Residential