Property Sale
Sale
$263,000
DeedBook 15519, Page 645
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,003 | +5.2% |
| 2024 | $7,608 | +5.2% |
| 2023 | $7,229 | +0.4% |
| 2022 | $7,198 | +4.5% |
Year Built: 1974
630 Montana Drive
Residential
1524 Chatham Drive
Residential
1804 Windsor Avenue
Residential
883 Brookville Road
Residential
1609 Shady Lane
Residential