Property Sale
Sale
$350,000
Sq Ft1,295DeedBook 19803, Page 614Recorded9/26/2024
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,532 | +5.2% |
| 2024 | $4,308 | +5.5% |
| 2023 | $4,083 | +0.4% |
| 2022 | $4,065 | +4.5% |
Year Built: 1959
2518 Balfrey Drive
Residential
560 Lillie Road
Residential
221 Morris Blvd
Residential
560 Lloyd Road
Residential
2212 Adams Avenue
Residential