Property Sale
Sale
$225,000
Sq Ft1,683DeedBook 18651, Page 557Recorded8/27/2021
From:
To:
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,017 | +5.2% |
| 2024 | $3,819 | -25.7% |
| 2023 | $5,140 | +0.4% |
| 2022 | $5,118 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1955
947 Meredith Drive
Residential
102 Grover Road
Residential
1242 Brandywine Drive
Residential
1181 Bay Avenue
Residential
2320 Fourth Avenue
Residential