Property Sale
Sale
$75,000
DeedBook 15959, Page 1977
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,819 | +5.2% |
| 2024 | $2,680 | +42.6% |
| 2023 | $1,879 | +0.4% |
| 2022 | $1,871 | +0.0% |
Year Built: 1978
593 Garfield Ave Unit 2
Residential
593 Garfield Ave Unit 28
Residential
593 Garfield Ave Unit 13
Residential
593 Garfield Ave Unit 6
Residential
593 Garfield Ave Unit 12
Residential