Property Built
Built
Year Built: 1972
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,243 | +5.2% |
| 2024 | $3,083 | -16.9% |
| 2023 | $3,710 | +0.4% |
| 2022 | $3,694 | +4.5% |
Year Built: 1972
531 Alfred Lane
Residential
555 Bradley Blvd
Residential
1946 South Street
Residential
2532 Balfrey Drive
Residential
775 Nassau Drive
Residential