Property Sale
Sale
$403,000
From:
To:
Sq Ft2,781DeedBook 16834, Page 364Recorded8/11/2017
From:
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,518 | +5.2% |
| 2024 | $9,998 | +8.0% |
| 2023 | $9,261 | +0.4% |
| 2022 | $9,220 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2003
1806 Adams Avenue
Residential
520 Adamsway Court
Residential
204 Morris Blvd
Residential
22 Maryann Place
Residential
659 Driftwood Place
Residential