Property Sale
Sale
$235,000
Sq Ft948DeedBook 19221, Page 171Recorded11/10/2022
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,305 | +5.2% |
| 2024 | $4,092 | +32.2% |
| 2023 | $3,096 | +0.4% |
| 2022 | $3,083 | +4.5% |
Year Built: 1948
114 Lloyd Road
Residential
617 Parkside Avenue
Residential
3408 Lisbon Avenue
Residential
7 George Road
Residential
107 Bash Road
Residential