Property Sale
Sale
$120,500
DeedBook 4688, Page 786
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,532 | +5.2% |
| 2024 | $4,308 | -3.0% |
| 2023 | $4,444 | +0.4% |
| 2022 | $4,424 | +4.5% |
Year Built: 1948
733 Riverside Drive
Residential
3119 Madison Avenue
Residential
547 Alfred Lane
Residential
102 Garfield Avenue
Residential
632 Barnegat Avenue
Residential