Property Sale
Sale
$275,000
DeedBook 12464, Page 933
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,350 | +5.2% |
| 2024 | $5,086 | +20.9% |
| 2023 | $4,206 | +0.4% |
| 2022 | $4,187 | +4.5% |
Year Built: 1974
112 Minturn Road
Residential
520 George Road
Residential
3210 Oceanic Drive
Residential
201 Princeton Court
Residential
222 Morris Blvd
Residential