Property Built
Built
Year Built: 1938
Year Built: 1938
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,766 | +5.2% |
| 2024 | $4,530 | +17.9% |
| 2023 | $3,841 | +0.5% |
| 2022 | $3,823 | +4.8% |
Year Built: 1938
202 Bash Road
Residential
118 George Road
Residential
603 Elizabeth Avenue
Residential
725 Morris Blvd
Residential
515 Parkside Avenue
Residential