Property Sale
Sale
$88,000
DeedBook 5536, Page 764
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,957 | +5.2% |
| 2024 | $4,712 | -1.1% |
| 2023 | $4,765 | +0.4% |
| 2022 | $4,744 | +4.5% |
Year Built: 1940
205 Lillie Road
Residential
718 Buchanan Street
Residential
514 Buermann Avenue
Residential
727 Parkside Avenue
Residential
3112 Madison Avenue
Residential