Property Sale
Sale
$578,500
Sq Ft1,092DeedBook 19530, Page 359Recorded11/6/2023
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,683 | +5.2% |
| 2024 | $7,303 | +34.4% |
| 2023 | $5,436 | +0.4% |
| 2022 | $5,412 | +4.5% |
Year Built: 1950
814 Mckinley Avenue
Residential
553 Lillie Road
Residential
3414 Jefferson Avenue
Residential
804 Parkside Avenue
Residential
17 Cruiser Court
Residential