Property Sale
Sale
$750,000
Sq Ft1,660DeedBook 19791, Page 1616Recorded9/16/2024
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,418 | +5.2% |
| 2024 | $8,953 | +14.6% |
| 2023 | $7,811 | +0.4% |
| 2022 | $7,776 | +4.5% |
Year Built: 1956
23 Venetian Court
Residential
3416 Maritime Drive
Residential
208 Sunset Drive North
Residential
5 Venetian Court
Residential
19 Cruiser Court
Residential