Property Built
Built
Year Built: 2016
Year Built: 2016
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,388 | +5.4% |
| 2024 | $6,060 | +21.1% |
| 2023 | $5,005 | +0.5% |
| 2022 | $4,982 | +4.8% |
Year Built: 2016
125 Foster Road
Residential
711 Buchanan Street
Residential
42 Bay Shore Drive
Residential
12 Bash Road
Residential
516 Parkside Avenue
Residential