Property Sale
Sale
$0
DeedBook 13237, Page 163
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,667 | +5.2% |
| 2024 | $3,486 | -16.0% |
| 2023 | $4,151 | +0.4% |
| 2022 | $4,133 | +4.5% |
Year Built: 1955
318 Morris Blvd
Residential
538 Sica Lane
Residential
204 Buermann Avenue
Residential
571 Alfred Lane
Residential
554 Sica Lane
Residential