Property Sale
Sale
$271,000
From:
To:
Sq Ft1,660DeedBook 16006, Page 1027Recorded2/13/2015
From:
To:
Year Built: 2015
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,062 | +5.2% |
| 2024 | $5,763 | -5.5% |
| 2023 | $6,097 | +0.4% |
| 2022 | $6,070 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 2015
2328 Third Avenue
Residential
2327 South Street
Residential
317 Elizabeth Avenue
Residential
621 Barnegat Ave.
Residential
1 Swan Blvd
Residential