Property Built
Built
Year Built: 2006
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $20,029 | +5.2% |
| 2024 | $19,039 | -12.1% |
| 2023 | $21,658 | +0.4% |
| 2022 | $21,563 | +4.5% |
Year Built: 2006
50 Third Avenue
Residential
239 Hayes Court
Residential
226 San Fernando Drive
Residential
29 Fourth Avenue
Residential
30 Fourth Avenue
Residential